Peršokti prie turinio

Toggle shoutbox Šaukykla

Nauji lankytojai Šaukykla galės naudotis tik surinkę 3 pranešimus.

@  Banned user : (09 kovo 2024 - 01:15 )

Nuotrauka

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:36 )

Endas gaidys man bybi smaukys hahahxhaxhaxa

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:36 )

Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:35 )

Krč ką jūs liaudis.

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:27 )

smirdi sudu endai

@  Endas. : (28 vasario 2024 - 04:22 )

Nativai atrasyk i dc janzhecer, 5e imesiu uz ta pasiulyma

@  Addidux : (09 balandžio 2023 - 02:41 )

kas cia nx

@  Padejejas_Bobas : (03 sausio 2023 - 11:28 )

e karocia grazinkit man sampos akaunta ir nieko jum nebus ka zn

@  Yankee : (14 gruodžio 2022 - 01:13 )

kada samp andreas

@  Zeme_Ugnis : (28 lapkričio 2022 - 12:16 )

Nattive neina tau parasyt

@  W4R : (23 gegužės 2022 - 05:18 )

Hellouu

@  W4R : (23 gegužės 2022 - 05:18 )

grrrrrrrrrrrrr

@  Kamil3 : (18 vasario 2022 - 11:38 )

sup

@  Siplyy : (29 sausio 2022 - 05:44 )

https://imgur.com/a/hN2EB5O

@  Arminas_Gaming : (01 sausio 2022 - 11:53 )

;DD

@  GhosT. : (30 gruodžio 2021 - 11:01 )

shudservis cia nusipirkau unbana ir jo negavau!

@  Nxoidas : (13 lapkričio 2021 - 10:41 )

Lukai, aktyvumo reikia administracijos.. Kur prižiūrėtojai?

@  austeaaa : (13 lapkričio 2021 - 10:03 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1335-peikiu-kaka-dude/

@  austeaaa : (07 lapkričio 2021 - 11:17 )

[media]

@  GhosT. : (19 rugsėjo 2021 - 01:52 )

xDDDDDDd


Nuotrauka

Dm zona


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 8

#1 Remyga

Remyga

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 14 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 3h 10m 39s

Parašyta 04 gruodžio 2018 - 09:18

Anketos šablonas:
Jūsų slapyvardis:
Kokia tai idėja?: Dm zona
Idėjos aprašymas:
Jau rašiau Nattivui, bet kaži ką jis atsimena, tai gal sudėsiu čia viską. Įdėja būtų tokia, kad perdaryti DM zoną visiškai naujai.
 
1.
Pradėti nuo naujos DM zonos, vieta nėra svarbi, kad ir taspats kaimas, netoli karinės bazės (nu žinosi)
f95c8990fbf484f47ec3904b75bc0d31966.png
2.
Parašius /dm išmestų 2 pasirinkimus, kurie būtų :
DM zona be cbug
Dm zona su cbug
Šitas nelabai būtina, bet vistiek.
3. 
Įėjus į betkurią zoną iškarto numeta kažkur ir duoda pasirinkt ginklus, atrodytų viskas maždaug taip ~
f65d1aa5886bb50a44d276e4b55d597d469.png
4.
Dm zonoj nušovus/mirus rašytų  :
f956aa11061f97c007570bbfd1f304d0121.png
Killai,mirtys ir kelintas killas iš eilės, jei pwz ten koks 3-ias galėtų visai dm zonai paskelbt kažką ir daugiau killų dar kažką paskelbtų, nu čia irgi toks meh, bet lyg ir geras dalykas
5.
Na ir žinoma nušovus kitą žmogų atsikrautų pilnai gyvybės ir šarvai
6. DM topas į kurį įeitų :
Killai , mirtys, nu ir jei eitų k/d/r
 
Kuo ji būtų naudinga šiam projektui?:
Dm zoną atsigautų 100proc

  • 1

#2 Mambo322

Mambo322

    Naujokas

  • Narys
  • Akis
  • 3 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 7m 11s

Parašyta 01 sausio 2019 - 04:59

Jeigu tai tik padėtų projektui, tada žinoma, už.


  • 0

#3 Tmoderis

Tmoderis

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 28 Pranešimai:
  • GyvenvietėKlaipėda
  • Išbūtas laikas: 18h 2m 31s

Parašyta 18 vasario 2019 - 02:48

išvis kam ta dm zona ar stuntai drift servui vien pavadinimas jau sako, kad čia drift servas turėtų būt, bet db su tokiais dm n shit labiau free room (TOP3ROOM.LT) pavadinimą gal net pakeist arba vpš tegul būna dm servas pasisaudyt tik. 

 

čia tik mano nuomone apie dm bendrai.


  • 0

GTA SA mašinų modifikacijos, modų fixai, personal editai!!! nori vieno iš šių dalykėlių pm į discordą Gravedigger#2009

 

Sf2RbB1.jpg


#4 Banned user

Banned user

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 124 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1d 13h 37m 7s

Parašyta 18 vasario 2019 - 03:49

išvis kam ta dm zona ar stuntai drift servui vien pavadinimas jau sako, kad čia drift servas turėtų būt, bet db su tokiais dm n shit labiau free room (TOP3ROOM.LT) pavadinimą gal net pakeist arba vpš tegul būna dm servas pasisaudyt tik. 

 

čia tik mano nuomone apie dm bendrai.

Neislaikys nattivas normalaus zaidejo kiekio vien bunant drift serveriu, vienas is mano pasiulymu skelt serva i 2 tipus drift/freeroam, kad ieinant i servery zmones galetu pasirink kuriam mode noretu but.


  • 0

#5 Cruiser

Cruiser

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 122 Pranešimai:
  • GyvenvietėKauns
  • Išbūtas laikas: 4d 2h 25m 23s

Parašyta 18 vasario 2019 - 04:57

Neislaikys nattivas normalaus zaidejo kiekio vien bunant drift serveriu, vienas is mano pasiulymu skelt serva i 2 tipus drift/freeroam, kad ieinant i servery zmones galetu pasirink kuriam mode noretu but.

 

Neislaikys nattivas normalaus zaidejo kiekio vien bunant drift serveriu, vienas is mano pasiulymu skelt serva i 2 tipus drift/freeroam, kad ieinant i servery zmones galetu pasirink kuriam mode noretu but.

O as beveik sutinku su Tmoderiu kad nu vistiek cia jau drift servas yra, o kas antras hebros buna pasiulymas daryt DM... nelogiska. Ojei jau labai reikia kaska keist tai gal tiesiog prie pavadinimo darasyt Top-drift/freeroam ar kaska panasaus ir tiek, tai nei tos rampos netrugdytu, o ir ateinant i serva zmones suprastu jog cia galima kasko daugiau tiketis ne vien drift. Apie servo dalinima i drift ir freeroam tai vapse nesamone butu, jau ir tai maza zmoniu(zaideju) skaiciu dalint i kelias dalis.


  • 0

giphy.gifgiphy.gif


#6 Remyga

Remyga

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 14 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 3h 10m 39s

Parašyta 21 vasario 2019 - 08:02

Ką jūs čia bekalbat. Dm zoną būtų tik kaip papildymas ko čia tiek tų zyzimų, kad čia tik drift servas? Kas pasikeis jūsų ridų kelėjų akimis? Nieko. O tokių kaip aš ir kitų kur nori pasitreniruoti pašaudyti, būtų labai gera vieta.


  • 0

#7 Cruiser

Cruiser

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 122 Pranešimai:
  • GyvenvietėKauns
  • Išbūtas laikas: 4d 2h 25m 23s

Parašyta 23 vasario 2019 - 11:28

Ką jūs čia bekalbat. Dm zoną būtų tik kaip papildymas ko čia tiek tų zyzimų, kad čia tik drift servas? Kas pasikeis jūsų ridų kelėjų akimis? Nieko. O tokių kaip aš ir kitų kur nori pasitreniruoti pašaudyti, būtų labai gera vieta.

 

Kur tu bent viena zyzima matai, jei mes tik savo nuomone rasom taip pat kaip ir tu dabar, nebent pats save laikai zyzliu kaip pats pasakes turi. Pasistreniruot DM i drift serva... neveltui nei vienas beveik ir nemokat saudyt cia, jei jus galvojat kad gera praktika DM gali but drift serve. Apgailetina man jusu tokia logika, as nieko pries neturiu pacia DM zona ar aplamai DM, tiesiog idijotiskai skamba kad kaskas nori pasitreniruot DM - Drifto serve, geriausia dar kai pasako "Nu kas nebijo ar tai kas nelopai ateiki /cbugdealge2". Remyga matai... Susirask gal normalu DM serva ir treniruokis su tais deaglais savo, nes jokios vierhaturos tu cia neislausi jei ir iskirsi kaska /deagle arenoj, nes cia liaudis VAZINET pagrinde renkasi o ne DM practisint. Pisk dar koki atmaza ant kiek tau reikia DM zonos :D


  • 0

giphy.gifgiphy.gif


#8 Remyga

Remyga

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 14 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 3h 10m 39s

Parašyta 27 vasario 2019 - 11:50

Kur tu bent viena zyzima matai, jei mes tik savo nuomone rasom taip pat kaip ir tu dabar, nebent pats save laikai zyzliu kaip pats pasakes turi. Pasistreniruot DM i drift serva... neveltui nei vienas beveik ir nemokat saudyt cia, jei jus galvojat kad gera praktika DM gali but drift serve. Apgailetina man jusu tokia logika, as nieko pries neturiu pacia DM zona ar aplamai DM, tiesiog idijotiskai skamba kad kaskas nori pasitreniruot DM - Drifto serve, geriausia dar kai pasako "Nu kas nebijo ar tai kas nelopai ateiki /cbugdealge2". Remyga matai... Susirask gal normalu DM serva ir treniruokis su tais deaglais savo, nes jokios vierhaturos tu cia neislausi jei ir iskirsi kaska /deagle arenoj, nes cia liaudis VAZINET pagrinde renkasi o ne DM practisint. Pisk dar koki atmaza ant kiek tau reikia DM zonos :D

Niekas labiau neerzina, kaip aiškintis su žmonėm, kurie vien tik važinėjas per sampą ir kaupia pinigus. Apie zyzimus, kad tokie kaip tu nieko daugiau nesugebat pasakyt, tik verkt, kad nieko iš to nebus gero. Nvm nežadu aiškintis čia su tavim, mažiausiai man rūpi tavo nuomonė.

 

"neveltui nei vienas beveik ir nemokat saudyt cia, jei jus galvojat kad gera praktika DM gali but drift serve. Apgailetina man jusu tokia logika, as nieko pries neturiu pacia DM zona ar aplamai DM, tiesiog idijotiskai skamba kad kaskas nori pasitreniruot DM - Drifto serve, geriausia dar kai pasako "Nu kas nebijo ar tai kas nelopai ateiki /cbugdealge2". Remyga matai... Susirask gal normalu DM serva ir treniruokis su tais deaglais savo, nes jokios vierhaturos tu cia neislausi"

 

 

Nė vienas šaudyt nemokam? Serve būdavo "tankistazz" dar kelių nick (dažnai keitinėja), taipogi ir aš (seniau, kai tikrai žaisdavau daug, dabar ateinu šiaip for fun kaip kada) pabandyk nors su vienu pasišaudyt bus tokia tavo reakcija, kaip šiandien vieno maždaug tavo mąstymo žmogaus - http://prntscr.com/mr289b

 

Toliau, surask nors vieną gerą DM servą, kuriame eitų susišnekėti su admin'u, kad sugebėtų užbanint. Nekalbu apie gdm (nors tu net neįsivaizduoji kas tai) hdm ir pnš. ten adminai prižiūri tiksliai. Bet va monsteriai visokie žaidžia po 200-300 žmonių ir nė vienas adminas nestebi, 80% čyterių. Tai kaip tu gali žaist prieš čyterius? Nors čia adminai ir grybai, bet tarp savų eitų bent pasišaudyt, o čyterius išvyt su čytais (iš kur aš, tikrai turim visokių prikolų patikėk)

 

Vierhatūros niekas čia ir nelaužia, pats nesupranti ką kalbi, vienoj vietoj sakai, kad einu pasitreniruot, kitoj kad vierhą laušt. Ne drifto serve man nieko nereikia patikėk, nematau tame tikslo važinėt ir kelt kažkokius taškus drifto, gėda labiau net.

 

http://top-drifters....angbanger-bfks/ Vien iš tokių temų, matos kas per veikėjas esi :D Laisvas.


  • 0

#9 Cruiser

Cruiser

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 122 Pranešimai:
  • GyvenvietėKauns
  • Išbūtas laikas: 4d 2h 25m 23s

Parašyta 28 vasario 2019 - 01:00

Niekas labiau neerzina, kaip aiškintis su žmonėm, kurie vien tik važinėjas per sampą ir kaupia pinigus. Apie zyzimus, kad tokie kaip tu nieko daugiau nesugebat pasakyt, tik verkt, kad nieko iš to nebus gero. Nvm nežadu aiškintis čia su tavim, mažiausiai man rūpi tavo nuomonė.  

Tu vapse nieko apie mane nezinai lempas cia parasiai

 

 

Nė vienas šaudyt nemokam? Serve būdavo "tankistazz" dar kelių nick (dažnai keitinėja), taipogi ir aš (seniau, kai tikrai žaisdavau daug, dabar ateinu šiaip for fun kaip kada) pabandyk nors su vienu pasišaudyt bus tokia tavo reakcija, kaip šiandien vieno maždaug tavo mąstymo žmogaus - http://prntscr.com/mr289b

Matai nesaudau as su deagle ar tai kitais walkweaponais, o naudojant visus gunus draisai galeciau ir tu tankistu ir su betkuriuo pasikapot manau sitam serve

 

 

Toliau, surask nors vieną gerą DM servą, kuriame eitų susišnekėti su admin'u, kad sugebėtų užbanint. Nekalbu apie gdm (nors tu net neįsivaizduoji kas tai) hdm ir pnš. ten adminai prižiūri tiksliai. Bet va monsteriai visokie žaidžia po 200-300 žmonių ir nė vienas adminas nestebi, 80% čyterių. Tai kaip tu gali žaist prieš čyterius? Nors čia adminai ir grybai, bet tarp savų eitų bent pasišaudyt, o čyterius išvyt su čytais (iš kur aš, tikrai turim visokių prikolų patikėk)

nu jo neisivaizduoju apie kokius tu ten servus kalbi, px gan irgi. tai tu praejes dahuja DM servu pamatei kad adminai nedirba normaliai, tai sumastei ateit i drift serva kuris net turi savo "cytu pasauli" ir tikiesi kad cia nebus cyteriu ?

 

 

Vierhatūros niekas čia ir nelaužia, pats nesupranti ką kalbi, vienoj vietoj sakai, kad einu pasitreniruot, kitoj kad vierhą laušt. Ne drifto serve man nieko nereikia patikėk, nematau tame tikslo važinėt ir kelt kažkokius taškus drifto, gėda labiau net.

Nu tai jei nieko nereikia kam zyzi del kaskokiu DM zonu drift serve? o jei kaskas nepatinka eik toliau ieskot kas patiks, kad netycia geda nebutu, kai driftinsi...

 

 

http://top-drifters....angbanger-bfks/ Vien iš tokių temų, matos kas per veikėjas esi :D Laisvas.

Nuo ko tu cia atlaisvinai mane? kuom tema tau uzkliuvo? pasipasakot nori matau


  • 0

giphy.gifgiphy.gif





Vartotojų skaito šią temą: 0