Peršokti prie turinio

Toggle shoutbox Šaukykla

Nauji lankytojai Šaukykla galės naudotis tik surinkę 3 pranešimus.

@  Da1ly : (17 gegužės 2020 - 11:23 )

Labavakara ponai

@  Banned user : (05 gegužės 2020 - 07:49 )

mhm

@  Nattive : (02 gegužės 2020 - 10:02 )

Visi žaidėjai, kurie buvo užblokuoti šiandien, yra atblokuoti.

@  Da1ly : (02 gegužės 2020 - 02:20 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1058-idėja-priž/#entry3254

@  Da1ly : (02 gegužės 2020 - 02:20 )

Prašau užsukti į mano sukurtą temą!

@  Da1ly : (02 gegužės 2020 - 01:41 )

ateikit į servą nah vaikas kažkoks banina visus mutina :DDDD

@  puReZ0r : (02 gegužės 2020 - 12:26 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1053-su-gintaru-ieskom-putyciu/

@  Donce : (02 gegužės 2020 - 06:31 )

Zdarova :D pasilgot :D Donce_Subaru > Slimas :D nes aš jusu labai :D

@  Airids : (21 balandžio 2020 - 09:13 )

Nattivai, gal paaiskinsi kur admin mano?

@  Nattive : (12 balandžio 2020 - 05:41 )

Serveris neveikia dėl hostingo problemų. Viskas turėtų susitvarkyti per kelias ateinančias dienas.

@  squen : (12 balandžio 2020 - 04:09 )

Bebus kada servas on ?

@  Malboro_Frensh : (27 kovo 2020 - 03:08 )

24h nuo įvykio turi būt video, per tokius prikolus praeis ir nebepriims

@  Malboro_Frensh : (27 kovo 2020 - 03:08 )

ble pagavau ta čyteri, neperžiūrit anketos net :D

@  Da1ly : (26 kovo 2020 - 05:12 )

lawson exosed.

@  Da1ly : (23 kovo 2020 - 02:33 )

JUOKAUJU MAZHE

@  Da1ly : (23 kovo 2020 - 02:33 )

visiems poxui

@  Da1ly : (23 kovo 2020 - 02:33 )

ble

@  DarkneSS : (22 kovo 2020 - 08:10 )

BUVAU SLAPTAŽODĮ PAMIRŠĘS,ĮSIVAZIDUOJAT?:D

@  DarkneSS : (22 kovo 2020 - 08:10 )

PAGALAIU FORUMĄ SUSIGRAŽINAU

@  Kristupas_Cbug : (21 kovo 2020 - 09:22 )

aš neprisijungsiu nebejuokauk tj gausiu unbana nes laikas pasibaigs :D


Nuotrauka

Analizė į administraciją.


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 2

#1 Lawson.

Lawson.

  Ekspertas

 • Prižiūrėtojas
 • AkisAkisAkis
 • 139 Pranešimai:
 • Išbūtas laikas: 1d 18h 54m 37s

Parašyta 21 kovo 2019 - 05:13

ArbkC6w.gif

 

Serveryje vykusi atranka į administratorius, sulaukė gan nemažai dėmesio. Trumpai apžvelgus, pildė - 22 asmenys, pateko - 4, nepateko - 18. Ačiū visiems dalyvavusiems. Patekusius nuoširdžiai sveikinu tapus komandos nariais, nepatekusiems linkiu pasimokyti iš savo klaidų bei įrodyti, kad buvote verti pareigų. 

 

Nauji komandos nariai, susisiekite su savininku Nattive.

 

Trumpa analizė apie kiekvieną kandidatą: 

 

liW9KU7.png

 

trekk Labas trekk'ai. Esi paskutinis kandidatas užpildęs anketą. Pačiame pirmame klausime minėjai, norintis padaryti viską, jog patektum, tačiau tų pastangų neįžvelgiau. Pati esu gan aktyvi, visą tą laiką stebėjau tiek tave, tiek kitus žaidėjus, tad negalėčiau teigti, jog buvai šį laikotarpį aktyvus, už ką, savininkas turėtų suteikti tau šansą. Pati anketa, nėra prasčiausia, tačiau nėra ir ta, kuria nurungtum kandidatus esančius žemiau. Nors anketa parašyta gan subtiliai ir, aiškiai joje išdėstei savo mintis, neaktyvumas šiai dienai pakiša tau koją. Noriu palinkėti sėkmės projekte bei nepasiduoti, o esant galimybei sudalyvauti ir sekantį kartą.

 

W4R_ Labas W4R_‘ai, radau dvi tavo anketas, analizavau antrąją. Prie aktyvumo, drąsiai dėjau pliusą, kadangi tikrai esi matomas „svečias“ serveryje. Suvoki esminius administratoriaus tikslus, jo pareigas bei poelgius. Iš tavęs tikėjausi platesnės anketos, tačiau kaip buvau minėjus, svarbiausia ne kiekybė, o kokybė, tai tau nepakišo kojos, nes ji nebuvo užpildyta atmestinai. Stebint tavo elgesį, nesumeluosiu, kad stengiesi su visais elgtis mandagiai, supranti kiekvieno savo žingsnio pasėkmes, turi savo nuomonę, tad tavo stiprosios savybės, visai neprasta anketa, didelis aktyvumas suteikia tau didelį pliusą. Sveikinu tapus komandos nariu!

 

Domsczx Labas, Domai. Pradėsiu nuo to, jog teigi turėdamas daug patirties kituose serveriuose rimtose pareigose, tačiau anketoje savęs neatskleidei iki galo. Sunkiausia kažką sakyti tada, kai atsakymai yra vos keli žodžiai. O ir į patį „egzaminą“ darbo neįdėta, manau pats puikiai suvokei, jog tuo nelabai ką ir atskleidi. Nepastebėjau tavo pasitikėjimo savimi, didelio noro bei pastangų tapti administratoriumi. Užpildyta tik tam, kad užpildyt. Šiuo atveju laimi ne draugystė, o tavo anketos kokybė. Linkiu sėkmės žaidime, galbūt ateityje vėl norėsi siekti pareigų, o žinodamas savo klaidas, to tikslo ir pasieksi.

 

Boy_Domas Labas, Domai. Kaip 14 metų vaikinui - anketa nebloga. Į klausimus atsakinėta gan išsamiai, bet pabrėšiu, kad tai nebuvo geriausia anketa iš visų dalyvių. Kalbant apie tavo aktyvumą, jo nelabai mačiau iš tavo pusės. Kaip asmuo, man esi neseniai „atrastas“, tad mažai tave pažįstu, drąsiai kažko teigt negaliu. Esi dar gan jaunas žaidėjas šiame serveryje, kuriam trūksta palaikymo ar motyvacijos (tai žinai tik tu pats). Sėkmės projekte!

 

 profesenal.reiser Labas profesenal‘ai. Asmeniškai man, esi mažai matomas serveryje. Rašei, kad praleidi nemažai laiko, tačiau aktyvumo – nepastebėjau. Anketa mano akimis - išsamiausia. Akivaizdu, jog per tą neilgą laiką, kurį žaidi, pastebi serverio problemas (tarp žaidėjų), suvoki, kaip reikia elgtis su chaotiškais žaidėjais, įžvelgi to privalumus ir trūkumus. Rišliai išsakytas požiūris, aiškiai išdėliotos mintys. Bet pasisakyme apie save, matai save tik iš teigiamos pusės, ar tai būdinga administratoriui? Sunku atsakyti, kaip įsivaizduoji tikrą administratorių, tačiau pabrėšiu, kad jis PRIVALO būti ne tik geru ir draugišku kitiems, bet ir mokantis reprezentuoti save rimtesniais darbais bei poelgiais. Norėjosi labiau pasitikėjimo savo jėgomis. Deja, neaktyvumas šiuo atveju sugadina tavo visą pasisakymą. Tikiuosi, kad suvokęs savo klaidas ateityje rodysi didesnes pastangas pretenduojant į šias pareigas. Sėkmės projekte!

 

 [n.D] Nxoid.n.L Labas, Nxoid‘ai. Atsidariusi anketas pirma mintis šovusi į galvą „ fake‘as“. Pats serveryje nežaidi gan ilgą laiką. Būdamas administratoriumi tikriausiai neįrodei, koks esi patikimas, jog Nattive antrą kartą tavimi pasitikėtų. Esi suaugęs asmuo, nesuvokiantis padarytų klaidų pasėkmių, anketą perskaičiau, tačiau ne tik aš sprendžiau šį reikalą. Aktyvumo nėra. Atrankoje pasirodytum neprastai, jei dalyvautum kaip naujokas, tačiau ne čia – ne šiuo metu. Atsakymas tau turėtų būti aiškus, dėl ko esi atmetamas.

 

 Ignas. Labas Ignai. Patiko atsakymas į klausimą, kodėl nori prisidėti prie administratorių komandos. (Žinok projektas gyvuos tol, kol savininkas mokės, tad būtent nuo mūsų nelabai kas priklausytų (šypsausi)). Anketa tokia „ai, čia parašysiu beleką, žiūrėsiu ar paeis“. Neneigsiu, atrankoje nesi pats prasčiausias dalyvis, tačiau nesi ir geriausias. Stebint aktyvumą, kažkaip neįstrigai man, tad apie jį negaliu nieko pasakyti. Vėl gi, kaip ir viršuje vienas iš pretendentų kalbi apie save, tik iš gerosios pusės, dėl ko, negaliu suprasti, koks gali būti žmogus, kaip gali pasielgti tam tikrose situacijose. Pridursiu, jog norėjosi didesnio atsiskleidimo ir motyvų, kodėl turėtume pasirinkti būtent tave. Sėkmės projekte!

 

 Donce_Subaru Labas Donce. Žinai, juokingiausia tada, kai beveik subrendęs ir suaugęs žmogus apie save negali pasakyt net poros sakinių. Nuo gramatinių klaidų raibsta akys (nors tai žinoma, nėra vertinama), per visą anketą parašei 3 sakinius, kas sveikintina. Pats serveryje pasižymėjęs pareigų neatlikimu, kenkimu serveriui (atmutinant, unjailinant žaidėjus), kas mano suvokimu tikrai neprideda jokių pliusų. Pats teigi, jog nemėgsti cheat‘intojų ir visokių kitokių, kurie nusižengia taisyklėms, bet savo poelgiais tuo prieštarauji. Nei man, nei Nattive‘ui pasitikėjimo nesukėlei. Aktyvumas prideda pliusą prie anketos, kuris tau visiškai nieko nekeičia. Sėkmės projekte!

 

 Quinten. Labas Quinten‘ai. Keista analizuot tave. Trumpiai tariant ir netuščiažodžiaujant, pildei tik dėl to, kad pildyt. Aktyvumas apskritas nulis, o kaip žinai, norint užimt kažkokias pareigas reikia ir nuveikti kažką. Parašyta daugiau nei 3 sakiniai, jokių pastangų neįžvelgiu, priežasčių rašyti didelį pliusą prie anketos taip pat. Sėkmės projekte!

 

 Cannon Labas, Cannon‘ai. Nekartojant to, kas buvo viršuje, manau jei skaitysi suprasi savo klaidas. Serveryje esi gan aktyvus, patikimas žaidėjas, tačiau ties tavo anketa aš suabejojau. Joje nematau motyvacijos bei ryžto, kad tikrai nori šių pareigų. Manau suvoki, kad viskas nėra paremta draugyste, dėl to didesnio pliuso, kuris viską atsvertų, vien už tai, kad sutariam negaliu rašyti. Anketa nėra silpniausia, nėra ir stipriausia. Parašei tai, ką norėjai parašyt. Galbūt kaip ir daugelis galvojai, kad parašęs ne daug, vistiek pareigas gausi. Sėkmės projekte!

 

 MaxPower Labas Max‘ai. Anketa viena stipriausių (ne dėl žodžių kiekio). Serveryje pažįstamas bei matytas. Turėjai pirktinį admin‘ą (lyg ir tebeturi), todėl esu mačiusi kaip elgiesi įvairiose situacijose. Neslėpsiu, kad kartais atrodydavai neprotingai besielgiantis. Kalbant apie aktyvumą, praleidi gan nemažai laiko serveryje, tad šiuo atveju, tai tik pliusas. Anketoje atskleidei save kaip asmenybę ne tik iš gerosios, bet ir iš blogosios pusės. Akivaizdus suvokimas ko sieki, dėl ko rašai ir, kad pildai ne šiaip sau. Esi įrodęs, kad tavimi galima pasitikėti, esi ne „iš kelmo spirtas“, tad sveikinu tapus komandos nariu!

 

 GolDen Labas Golden‘ai. Nors nick‘as „golden“ anketa tokia nebuvo. Jei atvirai gaila, esi vienas protingesnių serveryje, dėl ko tikrai galėjai pasistengti ir į klausimus atsakinėti šiek tiek plačiau, juolab ten, kur buvo prašoma plačiau. Turbūt gyveni tą tikrą gyvenimą, neskirdamas laiko žaidimams todėl taip ir nutiko. Priežastis žinai tik tu. Anketoje nebuvo ką skaityti ir analizuoti. Nepyk GolDen‘ai būti vien draugišku, siekiant pareigų neužtenka. Kiekvienoje anketoje radau ir supratau, jog tokie yra visi (šypsausi). Manau buvo tavo pasirinkimas kaip atsiskleisti ir parodyti save, nei Nattive, nei manęs neįtikinai. Sėkmės projekte!

 

 God. Labas God‘ai. Tikriausiai esi jauniausias žaidėjas serveryje, kas netrukdo tau pritapti prie kitų. Anketoje gal ir yra motyvacija ir noras padėti serveriui kilti, augti, tačiau iš pačio tavęs žaidime to nesulaukiau. Tas laikotarpis, kuomet vyko atranka, turbūt paveikė patį tave. Esi nenuspėjamas, sakai jog nori, kad niekas nesikeiktų, tačiau pats keikiesi, įžeidinėji kitus. Teigi, neva tau svarbu, jos serveris būtų tvarkingas ir niekas necheat‘intų, tačiau pats per tą savaitę, gavęs mažiausiai 10 jail‘ų, 5 ban‘us. Argumentai svarūs, kodėl nesi išrenkamas, bet visada yra galimybė keistis, augti, galbūt bus šansas pasireikšti. Sėkmės projekte!

 

 Saloto_Fanas Labas Saloto. Vėlgi, kaip ir daugelis matytas serveryje bei bendravęs su manim. Ties pačia anketa, net neturiu ką komentuoti, nematau net priežasčių, kodėl turėtum tapti komandos nariu. Serveriui geresniu tapti niekas  nepadės, kol patys žaidėjai tokio nenorės, tad adminai mažai manau ką gali, nepaisant to, kad palaikyt tvarką. Apie save irgi, kaip iš viršuje pateiktų kandidatų nepasakai net kelių savybių, kurios atsvertų tavo anketą ir padarytų šiek tiek įdomesnę. Per viską, ką galėjai pasakyt, teigi esantis jaunas vaikinas, norintis gero serveriui, to siekti galima nebūnant komandos nariu, kuriant geresnę jo atmosferą. Sėkmės projekte!

 

 Smiges Labas Smiges‘ai. Anketoje iš tuščio į kiaurą nepilstei. Aktyvumas yra. Nesi stipriausias kandidatas. Atvirai,  norėjosi išsamumo, nebuvo už ko užsikabinti. Labai sunku komentuoti, kai viskas konkretu (žinoma, pagalvosi, kad juk ir reikia konkretumo, tačiau man pritrūko tavo pasitikėjimo, parodymo, kad esi vertas tų pareigų). Nesu pagavusi tavęs už cheat‘inimą ar kitokius nusižengimus. Tavo neatsiskleidimas iki galo priverčia atmesti tave kaip kandidatą. Tikiuosi nenusivilsi bei turėsi galimybę parodyti viską, ką turi savyje paslėpęs. Sėkmės projekte!

 

 dc.lex Labas lex‘ai. Esi aktyvus žaidėjas serveryje. Anketoje nėra stiprių argumentų, dėl ko turėčiau priekaištų. Man trūksta išsamumo, bet manau, jei visa tai būtų buvę viešai, viskas būtų vykę kitaip. Pažįstu tave kaip žmogų, žinau, kad esi tas, kuris visuomet siekia teisybės. Labiau šiuo atveju tave užstojo Nattive. Jei domina daugiau bei kodėl jis tave palaikė šiuo atveju, paklausk Luko. Sveikinu tapus komandos nariu!

 

 Yankee Labas Yankee. „Nu tai koks tau skirtumas“ ar patekai? Sėkmės projekte!

 

 Squen Labas Squen‘ai. Vėlgi tos pačios klaidos kaip ir pas daugelį, išsamumo trūkumas. Nėra aktyvumo. „Drabstaisi“ įvairiais pasisakymais apie administraciją, tačiau nemanau, kad pateiktum įrodymus, kurie taip elgiasi. Administratoriai nėra rinktiniai, tad elgiasi taip, kaip jiems palankiau. Suprantu, kad iš tavo pusės atrodo kvaila ir nesuprantama, tačiau yra kaip yra. Nepyk, bet nesukėlei man pasitikėjimo, tą manau pasakytų ir pats savininkas. Daug netuščiažodžiaujant – sėkmės projekte!

 

 GOD420LTU Labas GOD420LTU. Anketa stipri. Esi aktyvus žaidėjas, bendraujantis su daugeliu kitų serverio lankytojų. Patiko atsakymai ir tavo tiesmukiškumas bei nebijojimas būti savimi. Puikiai atskleista asmenybė. Išsamiai atsakyta į beveik visus klausimus, kas prideda tau pliusą, nėra tuščiažodžiavimo. Akivaizdi motyvacija bei noras gauti pareigas šiame serveryje. Tikiuosi nenuvilsi nei savininko, nei manęs – sveikinu tapus komandos nariu!

 

 Remyga Labas Remyga. Pažiūrėk, kaip pasisuka gyvenimas, tikrinu tavo anketą, o pati tai "lieva" admin gi. Einant prie esmės, anketoje nėra pastangų, tik apibūdini kokie blogi tie administratoriai ir kaip norėtum juos pakeisti. Aktyvumas – nulis. Nesu bendravusi su tavim, susidarant nuomonę vien iš anketos, akivaizdus „vėjavaikiškumas“, pats nesuvoki dar ką darai, ko sieki ir kam tau to reikia. Sėkmės!

 

 tavomama Labas Tavomama. Anketa neanalizuojama dėl nelogiškų atsakymų.

 

 asd Labas asd. Anketa neanalizuojama dėl nelogiškų atsakymų.

Su visa derama pagarba, 

administratorė Lawson.


 • 5

Nuotrauka

Serverio administratorė 2O18 - 12 - O2

Serverio prižiūrėtoja 2O19 - O4 - O8


#2 Banned user

Banned user

  Ekspertas

 • Narys
 • AkisAkisAkis
 • 120 Pranešimai:
 • Išbūtas laikas: 1d 11h 52m 45s

Parašyta 22 kovo 2019 - 12:31

Sveikinu visus patekusius ir visus bandžiusius.
(Jankis lops)
 • 0

#3 Yankee

Yankee

  Ekspertas

 • Narys
 • AkisAkisAkis
 • 59 Pranešimai:
 • Išbūtas laikas: 1d 13h 39s

Parašyta 22 kovo 2019 - 11:51

Sveikinu visus patekusius! 

 

P.S: Visi turbut sutinkam kad as irgi turejau patekt i komanda, mano anketa buvo tiesiog tobula. Bet ka padarysi, korupcija daro savo :Kappa:


 • 1

,,Kas atsiduoda muzikai, kas atsiduoda algai, Bet nuo algos iki algos be repo čiūju vargiai."

 

 

 

VengefulFlamboyantBlacklemur-max-1mb.gif