Peršokti prie turinio

Toggle shoutbox Šaukykla

Nauji lankytojai Šaukykla galės naudotis tik surinkę 3 pranešimus.

@  Banned user : (09 kovo 2024 - 01:15 )

Nuotrauka

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:36 )

Endas gaidys man bybi smaukys hahahxhaxhaxa

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:36 )

Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:35 )

Krč ką jūs liaudis.

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:27 )

smirdi sudu endai

@  Endas. : (28 vasario 2024 - 04:22 )

Nativai atrasyk i dc janzhecer, 5e imesiu uz ta pasiulyma

@  Addidux : (09 balandžio 2023 - 02:41 )

kas cia nx

@  Padejejas_Bobas : (03 sausio 2023 - 11:28 )

e karocia grazinkit man sampos akaunta ir nieko jum nebus ka zn

@  Yankee : (14 gruodžio 2022 - 01:13 )

kada samp andreas

@  Zeme_Ugnis : (28 lapkričio 2022 - 12:16 )

Nattive neina tau parasyt

@  W4R : (23 gegužės 2022 - 05:18 )

Hellouu

@  W4R : (23 gegužės 2022 - 05:18 )

grrrrrrrrrrrrr

@  Kamil3 : (18 vasario 2022 - 11:38 )

sup

@  Siplyy : (29 sausio 2022 - 05:44 )

https://imgur.com/a/hN2EB5O

@  Arminas_Gaming : (01 sausio 2022 - 11:53 )

;DD

@  GhosT. : (30 gruodžio 2021 - 11:01 )

shudservis cia nusipirkau unbana ir jo negavau!

@  Nxoidas : (13 lapkričio 2021 - 10:41 )

Lukai, aktyvumo reikia administracijos.. Kur prižiūrėtojai?

@  austeaaa : (13 lapkričio 2021 - 10:03 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1335-peikiu-kaka-dude/

@  austeaaa : (07 lapkričio 2021 - 11:17 )

[media]

@  GhosT. : (19 rugsėjo 2021 - 01:52 )

xDDDDDDd


Nuotrauka

Analizė į komandos narius


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 4

#1 Law.

Law.

    Ekspertas

  • Prižiūrėtojas
  • AkisAkisAkis
  • 209 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 2d 10h 5m 1s

Parašyta 27 spalio 2019 - 09:20

ArbkC6w.gif

 

 

Labas vakaras, kaip įprastai, sveikinu patekusius naujus komandos narius, taip pat bandžiusius. Trumpai: pildė - 13, pateko 4, nepateko 9.  

 

Trumpai apie kiekvieną iš kandidatų:

 

 

EnD.esi jaunas žmogus, kaip ir kiekvienas kandidatų norintis patekti, pasiekti ir t.t., tačiau anketoje kaip ir nieko neradau, apart to, kad linki sau sėkmės, tai ir aš prisidėsiu prie to, kad linkiu sėkmės projekte, linkiu nenustoti bandyti. Anketa viena silpniausių, motyvacijos 0 , pildei tik tam, kad pildyt, bent jau porą sakinių galėjai parašyti, dabar tuščia, o vien iš bendravimo žaidime, negaliu spręsti. 

\

AMG_prisimenu tave iš tų laikų, kada žaisdavai su botais, bet ne tik tai, tau pakiša koją. Deja, nors anketa gal šiek tiek išsamesnė už viršuje minėtą kandidatą, sutarti su žaidėjais norint būti geru administratoriumi neužtenka, nes visiems tampi šiukšle, o ne ypatingai geru draugu. Anketa tokia šiaip sau, rimtų ketinimų ir noro tavyje nematau nei aš , nei savininkas, todėl atleisk. 

\

Silasasmeniškai man, esi fainas kaip žmogus, linksmas, sugebantis įsijungti ir prisiderinti prie situacijos. Tik viena dilema, ar tik ši anketa nebuvo užpildyta, kad paprikolint? Kad ir kaip gaila bebūtų, vien fainumo nepakanka, linkiu ir be to, bendraut, užsukt, būt linksmu, ir ne tik skaldyt galvas kitiems. Priežastis - aktyvumas.

\

SlimasNenuspėjamas žmogus, užsipuolantis ten, kur net nereikėtų, admin'ą turi, pirktinį, tai manau jo ir pakaks savęs serverio realizavimui, jei būtum kitoks, manau šansas būtų buvęs puikus, tačiau šiuo metu manau, kad komandos nario post'as ne tau. Skaityti anketos net negalėjau, nes nelabai ir supratau, ką nori pasakyti, labai daug klaidų, nepaisant to, linkiu sėkmės projekte, galbūt sekanti proga bus tavo.

 

Yankeeanketa neanalizuojama. 

\

Tmoderis viena stipriausių anketų, esam šiek tiek bendravę serveryje, esi protinga asmenybė, turintis savo nuomonę visom situacijom. Daug ko ir nebe pasakysiu, turi tiek mano, tiek savininko palaikymą, nesi pasižymėjęs kaip čyteris ar kenkėjas, turi tinkamą reputaciją, taip pat, aktyvumas prideda tau dar vieną pliusą. Linkiu išlikt tokiu, užsiaugint vėžio šarvus, nes tau to reikės, tvarkant serverį. 

\

DarkneSSEsame bendravę, esi aktyvus, nuoširdus žmogus, tačiau vėlgi to nepakanka, kad taptum komandos nariu. Anketa pasirodė labai silpna, neįžvelgiu didžiulio noro tavyje. 

\

Lavris_GriniusSilpna anketa, nepažįstu tavęs kaip žmogaus, nežinau, kaip pasielgtum tam tikrose situacijose, tuolab, aktyvumo taip pat neįžvelgiu, sėkmės projekte.

\

Oxygennet nėra ką sakyti, anketa konkreti, esi administravęs šį serverį, jokių abejonių niekam ir neturėjo kilti, esi tinkamas žmogus šioms pareigoms, todėl tik galiu pasveikinti sugrįžus, ir vėl prisijungus prie mūsų komandos!

\

Stalkeratvirai sakant, net nesu tavęs mačiusi mūsų serveryje, todėl tai tampa dar didesne duobe kandidatuojant į administratorius, anketa nėra pati geriausia, bet ir nėra blogiausia, linkiu pasisemti patirties, ir dalyvauti sekantį kartą. 

\

NexGeneration anketa silpna, vertinti ir rinkti pagal draugystę negaliu, nes reikia suteikti šansą tiems, kurie yra to verti, noriu pridurti tik tiek, jog esi grįžęs po ilgo nebuvimo, todėl ir aktyvumas pakiša koją. Linkiu sėkmės projekte. 

\

Aryan_Brotherhood Stipri anketa, žinai ko sieki, dėl ko rašai. Nesukėlei abejonių. Taip pat esi aktyvus žaidėjas. Pabandyti šansas bus suteiktas, nes sugebėjai įrodyti, jog esi to vertas. Linkiu nenuvilti, stiprybės, bei sėkmės pareigose. 

\

Sacatolas paskutinė, bet tikrai ne silpniausia anketa. Konkreti anketa. Turi tinkamus duomenis, esi stiprus žmogus, sugebantis pasakyti tiesą į akis, vertinantis teisingumą. Anketa įtikino tiek mane, tiek savininką, sveikinu tapus komandos nariu! 

 

Su pagarba, prižiūrėtoja Law.


  • 2

Nuotrauka

Serverio administratorė 2O18 - 12 - O2

Serverio prižiūrėtoja 2O19 - O4 - O8


#2 Yankee

Yankee

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 60 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1d 14h 55m 5s

Parašyta 28 spalio 2019 - 07:09

Aisku, mano anketos net analizuot nereikia. Taspats kas ir per praaitus admin rinkimus. ADMINISTRACIJA UZSISEDUS ANT MANES IR BIJO TAI KA AS GALIU PADARYT! Diskriminacija.


  • 1

,,Kas atsiduoda muzikai, kas atsiduoda algai, Bet nuo algos iki algos be repo čiūju vargiai."

 

 

 

VengefulFlamboyantBlacklemur-max-1mb.gif


#3 Aguwoki

Aguwoki

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 158 Pranešimai:
  • GyvenvietėPo tavo lova
  • Išbūtas laikas: 3d 4h 40m 59s

Parašyta 01 lapkričio 2019 - 08:41

NU BLED YANKE NUBAUDED DICKRIMINACIJA O KAS BLED GI NEBEZAIDZEU SU TAIS BOTAIS JAU VEL REIKES ZAISTI YANKE KADA SKOLA ?


  • 0

apčiū


#4 Banned user

Banned user

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 124 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1d 13h 37m 7s

Parašyta 04 lapkričio 2019 - 04:04

Kad deguonies balionelis pateks tai cia visi zinojo, bet ,kad manes nepajeme ir vel tai cia kazkas naujo :DD


  • 0

#5 L.Azteros

L.Azteros

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 16 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 11h 46m 5s

Parašyta 04 lapkričio 2019 - 07:39

KUR MANO ADMINAS? AA???????? PRAŠAU DUOTI MAN ADMINISTRATORIŲ


  • 0