Peršokti prie turinio

Toggle shoutbox Šaukykla

Nauji lankytojai Šaukykla galės naudotis tik surinkę 3 pranešimus.

@  Da1ly : (17 gegužės 2020 - 11:23 )

Labavakara ponai

@  Banned user : (05 gegužės 2020 - 07:49 )

mhm

@  Nattive : (02 gegužės 2020 - 10:02 )

Visi žaidėjai, kurie buvo užblokuoti šiandien, yra atblokuoti.

@  Da1ly : (02 gegužės 2020 - 02:20 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1058-idėja-priž/#entry3254

@  Da1ly : (02 gegužės 2020 - 02:20 )

Prašau užsukti į mano sukurtą temą!

@  Da1ly : (02 gegužės 2020 - 01:41 )

ateikit į servą nah vaikas kažkoks banina visus mutina :DDDD

@  puReZ0r : (02 gegužės 2020 - 12:26 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1053-su-gintaru-ieskom-putyciu/

@  Donce : (02 gegužės 2020 - 06:31 )

Zdarova :D pasilgot :D Donce_Subaru > Slimas :D nes aš jusu labai :D

@  Airids : (21 balandžio 2020 - 09:13 )

Nattivai, gal paaiskinsi kur admin mano?

@  Nattive : (12 balandžio 2020 - 05:41 )

Serveris neveikia dėl hostingo problemų. Viskas turėtų susitvarkyti per kelias ateinančias dienas.

@  squen : (12 balandžio 2020 - 04:09 )

Bebus kada servas on ?

@  Malboro_Frensh : (27 kovo 2020 - 03:08 )

24h nuo įvykio turi būt video, per tokius prikolus praeis ir nebepriims

@  Malboro_Frensh : (27 kovo 2020 - 03:08 )

ble pagavau ta čyteri, neperžiūrit anketos net :D

@  Da1ly : (26 kovo 2020 - 05:12 )

lawson exosed.

@  Da1ly : (23 kovo 2020 - 02:33 )

JUOKAUJU MAZHE

visiems poxui

ble

@  DarkneSS : (22 kovo 2020 - 08:10 )

BUVAU SLAPTAŽODĮ PAMIRŠĘS,ĮSIVAZIDUOJAT?:D

@  DarkneSS : (22 kovo 2020 - 08:10 )

PAGALAIU FORUMĄ SUSIGRAŽINAU

@  Kristupas_Cbug : (21 kovo 2020 - 09:22 )

aš neprisijungsiu nebejuokauk tj gausiu unbana nes laikas pasibaigs :D

Nuotrauka

Papeikimas Airidukui

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 4

#1 Sacatolas

Sacatolas

Ekspertas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 80 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 10h 18m 10s

Parašyta Prieš savaitę

Administratoriaus slapyvardis žaidime: Airids

Jau ne pirmas kartas kaip šitas protinis invalidas išsidirbinėja su savo dviem autistiškais draugeliais. Nuolat įžeidinėja naujokus, nuolat mutina žaidėjus už vos parašytą eilinį keiksmažodį, savo smurgliniam draugeliam, kurie įžeidinėja kitus ir rašo ką nori - o šis juos atmutina. Visi, kurie bent kartą susidūrė su šituo protinę negalią turinčiu paaugliu, manau pritartų ,kad jį reikia izoliuot nuo sampo. Ne vienas pasakytų kiek jis žmonių užblokavęs, kiek užmutinęs visiškai už nieką. Tokie akis draskantys šiukšlės turi būti pastatyti į vietą.

Nuotraukoje aiškiai matosi, kaip savo smurglinio draugo ''Qskaro'' Airidukas už įžeidimus kažkodėl nemutina.

https://www.part.lt/...99bb4f41359.png

• 1

#2 LikeABus

LikeABus

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1h 1m 8s

Parašyta Prieš savaitę

Pilnai sutinku, Airidas tai sunsnukis kuri reik izoliuot ne tik nuo sampo, bet ir nuo viso pasaulio.

• 0

#3 Airids

Airids

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 6 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 3h 12m 56s

Parašyta Prieš savaitę

Nemanau, kad tu kazko pasieksi smeizdamas mane, kad as kazka atmutinu. Ir kodel gi nenumeti normalaus ss kur matosi kas toliau ivyko? As jo nemutinau, nes tu ji pirmas uzmutinai uz keiksmus, ir as jo net neunmutinau, nes taip jis naudojo masiskai necenzurinius zodzius ir izeidinejo tave, bet nesuprantu kodel tu ji uzmutinai kai tu pats prisipisai prie jo, jis padare /kls ir tau nepatiko jo klausimas ir tu pradejai stumt ant jo ir kai tik jis kazka tau atgal pasake tu jam uzdejai mute, o kai tavo draugelis LikeABus masiskai naudojo necenzurinius zodzius ir stume ant manes uzdejau jam mute 200sec ir tu ji unmutinai, o toi ss kur tu imetei, kad kodel iskart nemutinau Oskaro tai, todel, kad tuo momentu isviso nieko nebemutinau uz keiksmus ir t.t tik uz spama, nes serveryje buvo abosliuti betvarke kaip tokie kaip tu vaidina su savo admin privilegijom ir spamina stumia daro ka nori, nes zino, kad negauna mute, o kai nuo nattivo gavai mute iskarto atejai su kitu accountu ir man teko tave uzbanint uz bausmes vengima(Visus ss turiu) O dabar numesiu pora ss kaip jus darot visiskas nesamones ypac tu Sacatolai su savo random mutem po 1k sekundziu ir priezastim belekokiom. https://imgur.com/a/rllsVOV

• 0

#4 LikeABus

LikeABus

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1h 1m 8s

Parašyta Prieš savaitę

Nemanau, kad tu kazko pasieksi smeizdamas mane, kad as kazka atmutinu. Ir kodel gi nenumeti normalaus ss kur matosi kas toliau ivyko? As jo nemutinau, nes tu ji pirmas uzmutinai uz keiksmus, ir as jo net neunmutinau, nes taip jis naudojo masiskai necenzurinius zodzius ir izeidinejo tave, bet nesuprantu kodel tu ji uzmutinai kai tu pats prisipisai prie jo, jis padare /kls ir tau nepatiko jo klausimas ir tu pradejai stumt ant jo ir kai tik jis kazka tau atgal pasake tu jam uzdejai mute, o kai tavo draugelis LikeABus masiskai naudojo necenzurinius zodzius ir stume ant manes uzdejau jam mute 200sec ir tu ji unmutinai, o toi ss kur tu imetei, kad kodel iskart nemutinau Oskaro tai, todel, kad tuo momentu isviso nieko nebemutinau uz keiksmus ir t.t tik uz spama, nes serveryje buvo abosliuti betvarke kaip tokie kaip tu vaidina su savo admin privilegijom ir spamina stumia daro ka nori, nes zino, kad negauna mute, o kai nuo nattivo gavai mute iskarto atejai su kitu accountu ir man teko tave uzbanint uz bausmes vengima(Visus ss turiu) O dabar numesiu pora ss kaip jus darot visiskas nesamones ypac tu Sacatolai su savo random mutem po 1k sekundziu ir priezastim belekokiom. https://imgur.com/a/rllsVOV

Tokio idiotisko atmazo kaip tavo as nesu mates, a ne butent tu buvai prisiknisinejes prie manes? Tai, kad as atsikertu tai yra norma, o tu esi paskutinis idiotas, kuris nesugeba suprast elementaraus sakinio ir pastoviai prie visu gautu papeikimu paraso visiska nesamone. Man dar idomu, kodel ir tavo screenshotuose yra atsuktas chatas, gi rasai, kad tai blogai yra, nors pats darai ta pati....Patarciau apsilankyti pas psichiatra, nes be traumu neapseisi.

• 0

#5 Nattive

Nattive

Savininkas

• Savininkas
  • AkisAkisAkis
  • 170 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 7d 2h 1m 49s

Parašyta Prieš savaitę

Papeikimas atmestas.

• 0

oh.jpg