Peršokti prie turinio

Toggle shoutbox Šaukykla

Nauji lankytojai Šaukykla galės naudotis tik surinkę 3 pranešimus.

@  Banned user : (09 kovo 2024 - 01:15 )

Nuotrauka

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:36 )

Endas gaidys man bybi smaukys hahahxhaxhaxa

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:36 )

Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.Krč ką jūs liaudis.

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:35 )

Krč ką jūs liaudis.

@  Banned user : (07 kovo 2024 - 09:27 )

smirdi sudu endai

@  Endas. : (28 vasario 2024 - 04:22 )

Nativai atrasyk i dc janzhecer, 5e imesiu uz ta pasiulyma

@  Addidux : (09 balandžio 2023 - 02:41 )

kas cia nx

@  Padejejas_Bobas : (03 sausio 2023 - 11:28 )

e karocia grazinkit man sampos akaunta ir nieko jum nebus ka zn

@  Yankee : (14 gruodžio 2022 - 01:13 )

kada samp andreas

@  Zeme_Ugnis : (28 lapkričio 2022 - 12:16 )

Nattive neina tau parasyt

@  W4R : (23 gegužės 2022 - 05:18 )

Hellouu

@  W4R : (23 gegužės 2022 - 05:18 )

grrrrrrrrrrrrr

@  Kamil3 : (18 vasario 2022 - 11:38 )

sup

@  Siplyy : (29 sausio 2022 - 05:44 )

https://imgur.com/a/hN2EB5O

@  Arminas_Gaming : (01 sausio 2022 - 11:53 )

;DD

@  GhosT. : (30 gruodžio 2021 - 11:01 )

shudservis cia nusipirkau unbana ir jo negavau!

@  Nxoidas : (13 lapkričio 2021 - 10:41 )

Lukai, aktyvumo reikia administracijos.. Kur prižiūrėtojai?

@  austeaaa : (13 lapkričio 2021 - 10:03 )

http://top-drifters.lt/forumas/index.php?/topic/1335-peikiu-kaka-dude/

@  austeaaa : (07 lapkričio 2021 - 11:17 )

[media]

@  GhosT. : (19 rugsėjo 2021 - 01:52 )

xDDDDDDd


Nuotrauka

4-oji atranka į administraciją! (pasibaigusi)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 13

#1 Law.

Law.

    Ekspertas

  • Prižiūrėtojas
  • AkisAkisAkis
  • 209 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 2d 10h 5m 1s

Parašyta 15 spalio 2019 - 03:52

ArbkC6w.gif

 

Ilgai laukta atranka į komandos narius - administratorius. Viliuosi sulaukti normalių kandidatų su tvirtu nusiteikimu bei apsisprendimu. Linkiu sėkmės visiems pildantiems.

(Administratoriai bus renkami sulaukus pakankamai dalyvių arba savaitės bėgyje)

 

REIKALAVIMAI:

 

• Būti sąžiningu visų žaidėjų atžvilgiu;

• Projekte būti pražaidus ne mažiau 40h;

• Būti lengvai neišprovokuojamu;

• Mokėti visas serverio bei administratorių taisykles;

• Mokėti operatyviai reaguoti į kilusias problemas, nusižengimus, tinkamai jas spręsti;

• Būti nepriekaištingos reputacijos; 

 

DRAUDŽIAMA

Kopijuoti kitų dalyvių anketas, jas savaip perfrazuoti;

• Atrankoje dalyvauti kito žaidėjo vardu;

• Anketoje rašyti nelogiškus atsakymus, įžeidinėti ar kitaip provokuoti kitus žaidėjus, serverio administraciją;

 

ANKETA

 

1. Jūsų slapyvardis žaidime - 

2. Jūsų amžius - 

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai)

4. Jūsų VVP  - 

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - 

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje?

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - 

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį?

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? 

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - 


  • 4

Nuotrauka

Serverio administratorė 2O18 - 12 - O2

Serverio prižiūrėtoja 2O19 - O4 - O8


#2 EnD.

EnD.

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 14 Pranešimai:
  • GyvenvietėKaškur netoli Gintaro irštvos
  • Išbūtas laikas: 2h 7m 42s

Parašyta 15 spalio 2019 - 04:07


1. Jūsų slapyvardis žaidime - EnD.


2. Jūsų amžius - 15


3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai)Manau, kad padėčiau serveriui.


4. Jūsų VVP - http://vvp.top-drift...pagrindinis.php


5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?Nes manau kad man čia yra vieta.


6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Privalūmas būti draugišku kaip ir esu.Trūkūmų neturiu.


7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje?Būsiu aktyvus,prižiurėsiu tvarka serverį.


8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - 3-4h


9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį?Top-Drifters komanda yra gana gera,bet yra vaikų kurie perka admin,kad atsikerštytu.


10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Pakeisti arenas.Ir sutvarkyti bugus, i pm parodysiu pora čytų kuriuos reikia panaikinti nes nuo jų iš serverio būna išmesti žmonės.


11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Linkiu sau sekmės!


  • 0
Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside while still alive. Never surrender.”

― Tupac Shakur


#3 Aguwoki

Aguwoki

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 158 Pranešimai:
  • GyvenvietėPo tavo lova
  • Išbūtas laikas: 3d 4h 40m 59s

Parašyta 15 spalio 2019 - 05:25

ANKETA

 

1. Jūsų slapyvardis žaidime - _AMG_

2. Jūsų amžius - 16

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai)Nes reikia serverio nedorėlius tvardyti ten šaika visa banditų , aišku nesu padoriausias iš visų ,bet tvarka serveryje bus!

4. Jūsų VVP - https://www.part.lt/...6b91fe3a593.png jeigu šitą turėjote omenyje.

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?Turiu patirties admin privilegijoje, su daug žaidėju gana gerai sutariu 

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Privalumai: 1. jog su daug kuo sutariu tad nebus problemų chate iš draugų kol būsiu on, 2.Esu atsakingas 3.Mėgstu padėt žmonėm 4.Esu daug on... Minusai: 1. Mėgstu su draugais pabazarint chate kartais iš kitų truputį pasijuokti 2. nežiūriu į tą administraciją labai jau rimtai nes tai juk žaidimas...

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje?Naudosiu /bausti , pamokysiu naujus žaidėjus kaip čia kas vyksta, būsiu aktyvus ir reaguosiu į visus /report pranešimus.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - 2-6h

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį?Nėra jinai tokia bloga ,bet kai vaikai nusiperka admin tai gero nelauk...

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Reiktų padaryti ,kad nebeparduotų adminų žinau ,kad tai eitų į minusą nes nebebus tokio pelno iš serverio kurio ir taip beveik nėra ir bus sunkiau išlaikyti servery ,bet tada serveryje bent tvarka būtų.

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Mi casa tu casa.


  • 1

apčiū


#4 Banned user

Banned user

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 124 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1d 13h 37m 7s

Parašyta 15 spalio 2019 - 05:36

1. Jūsų slapyvardis žaidime -  Silas

2. Jūsų amžius -  18

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Nes patinka man kasdienines topiko dramos, kur zmogus supyksta uz tai ,kad nedavei jam pinigu ,ar adminas uzbanina puse servo uz tai ,kad pralaimejo moneta, noreciau ivest bent kazkiek , kazkiek tvarkeles, kad i adminus neziuretu paprasti mirtingieji kaip i kokius muzikus ar i seimunus.
4. Jūsų VVP - 

Spoiler

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?  Nu as manau turiu daugiau patirties tokioj srity nei kiti pildantys kandidatai, beto ,tokio kaip as daugiau zemeje nerasite.

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) -  Galiu rast bendra tema beveik su visais zaidzianciais serveryje zaidejais, bandau palaikyti gerus santykius su jais ir maziau pyktis, nes su metais pradedi suprasti ,kad geriau yra juoktis , bendrauti , nei pyktis ir skaldytis galvas.

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Nerasysiu ,kad priziuresiu atkakliai serveryje, jailinsiu cyterius, t.t , tai yra banalu ir nuvalkiota, as serveryje zaisiu bendrausiu, juokausiu ir bausiu tuos kurie pazeidzia taisykles

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną -  Ivariai , priklauso ,kada dirbu kada ne.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? 50-50 kaip dabartinis adminas galiu pasakyt ,kad nera tiek daug cytinanciu ar "korumpuotu" adminu kurie atmutina savus ar banina kitus.

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)?  Priziuretojai reiketu labiau i serveri uzeit, o nattivui update padaryt :P

11. Jūsų paskutinis pasisakymas -  hello jurop this iz  maksas and ten pouints goes tu ze winner.

 


  • 2

#5 Donce

Donce

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 36 Pranešimai:
  • GyvenvietėLietuva, Plunge
  • Išbūtas laikas: 1d 2h 35m 12s

Parašyta 15 spalio 2019 - 05:49

1. Jūsų slapyvardis žaidime - Slimas

2. Jūsų amžius - 17

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Nes  reikia prižėt serveri nuo Visokiu čyteriu

4. Jūsų VVP -  https://www.part.lt/...5b8ebabc710.png

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?  neprivalot mane pasirinkt bet idk  Turiu 4mėnesiu  Patirti Administracijoi  sutariu su žaidėjais

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Privalumai: 1.Esu  bendraujantis,mėgstantis padėti kitiems 2.Pareiguose Esu Griežtas,Sažiningas Bei :D Gan [MLDC]  o iš minusu: Idk  Relei  iš minusu

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? na pirma sužinojas kad kaškas četina /pzu  /bausti ar naudoja apgaules pasipelnyt iš kitu žaidėju [/bausti] Tai iškarto  naudosiu  

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną -  NA šito  neglaiu tikslei paskayt bet  Esu :D kompyderastas :D  Tai  ilgokai o dabar Kadangi mokslai Treniruotės Tai mažiau bus kaškur  5h-7h

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį?na  iviska  atsižvelgus  geroka, bet kai  Jaunesni  Vaikai   nusiperka  Admin  nebebuna jau taip gerai

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Idk  Man Tenais Viskas Tinka 

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Labas


  • 0

#6 Yankee

Yankee

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 60 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 1d 14h 55m 5s

Parašyta 15 spalio 2019 - 06:29

1. Jūsų slapyvardis žaidime - Yankee

2. Jūsų amžius - 19

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Nenoriu, mane priverte cia uzpildyt anketa.

4. Jūsų VVP - Nick: Yankee Password: Jebatkapat454

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?: Prasau, rinkites bet ka, tik ne mane!

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) -

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje?: Administratoriam tvarkos prilaikyti neimanoma, nes didziausia betvarke daro patys adminai, o paprasti adminai pries tuos pacius adminus nieko negali padaryt.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - Apytiksliai apie 0 valandu.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį?: Yra keli administratoriai, kurie bent stengias padaryti tvarka serveryje. Bet kas is to, jei bet koks kiddas gali ji nusipirkti ir daryt ka nori.

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)?: Sukurti updeita!!!

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Mama neklok lovos, as dar grysiu.


  • 1

,,Kas atsiduoda muzikai, kas atsiduoda algai, Bet nuo algos iki algos be repo čiūju vargiai."

 

 

 

VengefulFlamboyantBlacklemur-max-1mb.gif


#7 Tmoderis

Tmoderis

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 28 Pranešimai:
  • GyvenvietėKlaipėda
  • Išbūtas laikas: 18h 2m 31s

Parašyta 15 spalio 2019 - 08:24

1. Jūsų slapyvardis žaidime - Tmoderis

 

2. Jūsų amžius21

 

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Syki jau buvau nusprendžiau vėl prisijungti prie komandos kaip kadaise :D

 

4. Jūsų VVP4BP9WwSm.png

 

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą? Nes jau esu tokias pareigas ėjęs, moku susišnekėt per chat  su užsieniečiais (rusų, anglų kalbomis) kas labai praverčia kai į serverį užklysta žaidėjas iš kitos šalies, prisijungiu į serverį skirtingu laiku (būna ir ryte užeinu), bei galėčiau prisidėti ne tik serverio prižiūrėjimu.

 

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - su visais draugiškas,nesu rasistas, neskirstau žaidėjų pagal jų amžių, nes žaidime visi lygus. sugebu mappinti (galimybe atnaujinti/sutvarkyti serverio mapp) beje mano mapp darbų ir taip jau serveryje galite rasti :D , sugebu dirbti su 3d programomis ką jau ir taip patys žinote :) . Iš trūkumų o gal privalumu nenuspėjamas prisijungimo laikas į serverį :D

 

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? kaip jau minėjau nenuspėjamas prisijungimo laikas padės gaudyti nusižengėlius/cheaterius. juos bausiu naudodamas serverio komandas skirtas administratoriams (ne cheatus) nes taip tik dar labiau pakurstoma tradicija cheatint žaidime. bausmė pagal  klasikinį   modeliuką   jailas/ 3x kick/ ban manau to pakanka kad žaidėjas susiprotėtų ką blogai daro  

 

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - nuo 1h iki 5h ir daugiau 

 

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? vieni administratoriai atlieka savo darbą kiti dėl vaizdo pasėdi treti vapšie su keršto planais prieš kitus žaidėjus raganėja nusipirke admin. Tad nematau tvarkos didelės serverio administracijoje.

 

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? požiūri į serverio rutina bandyt keist gal tam tikras serverio taisykles, gerinti žaidimo kokybę ir šeip čia gi drift serveris ne deathmach tad reiktu pačiame serveryje sutvarkyt visu pirma žaidimo pobūdį. pvz. dm ir gauju karai  tik per minigames, nebent gauja yra drift o ne dm, jei gauja drift tai gauju karai turetu vykti trasoje ne dm zonoj. next serveris turi race sistema kuri yra visai neprasta kodėl jos nepadarius automatizuotos kad pasileistu kas 10/15min puikus varjantas butu ir outrun race (kai laimi tas kas daugiau drift tasku paima arba kitas varjantas kai zaidejai lenktinauja pagal atstuma "kaip ant nfs underground2 outrunai " :D . tai pradžiai tiek, bet visi žinom kad be native rankos tokie dalykai serveryje neatsiras ,nes skripteriu gretos retos kaip ištrūnyjes bičių korys :D 

 

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - sekmės kitiem ir sau ;) reik mod editų ar šeip koki paburt elegy kreipkitės per pm discorde arba čia forume


  • 3

GTA SA mašinų modifikacijos, modų fixai, personal editai!!! nori vieno iš šių dalykėlių pm į discordą Gravedigger#2009

 

Sf2RbB1.jpg


#8 Siplyy

Siplyy

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 74 Pranešimai:
  • GyvenvietėUrvas
  • Išbūtas laikas: 3d 18h 13m 19s

Parašyta 15 spalio 2019 - 08:34

1. Jūsų slapyvardis žaidime - DarkneSS

2. Jūsų amžius - 14

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) - Noriu prižiūrėti serverio tvarką,padėti naujokams.

4. Jūsų VVP - https://imgur.com/a/G7bntcC

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?Tikriausiai del to,jog esu vienas aktyviausių serverio žaidėjų,sutariu vos ne su visais serverio žaidėjais bei padedu betkokiose bėduose.

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Privalūmai:1.Prižiūriu tvarką 2.Esu draugiškas 3.atsakau už savo veiksmus 4.Labai aktyvus žaidėjas..O mano minusas būtų toks,jog kartais su draugais mėgstam pasišaipyt iš kitų serverio žaidėjų.

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje?Bausiu įvairiausius čyterius,serverio klaidų išnaudotojus ir bausiu tuos,kurie negražiai rašo į chat'ą.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - 1-7Val.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį?Dabartinė administratorių veikla yra visai nebloga,tačiau galėtu būti aktyvesni ir labiau prižiūrintys serverį

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Patarčiau padaryti taip,jog Admin'ą leistu pirkti tik nuo 15-20Lygio,tokiu budu sumažėtu vaikų,kurie prisiperka adminų ir daro visokias nesąmones.

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Sėkmės visiems pildantiems


  • 0

giphy.gif?cid=790b76114a3349cac68a0259ce


#9 Lavris_Grinius

Lavris_Grinius

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 15 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 16h 11m 15s

Parašyta 17 spalio 2019 - 05:20

1. Jūsų slapyvardis žaidime - Lavris_Grinius

2. Jūsų amžius - 15

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) - Buvau kitam serveryje administratorius visai patiko, tai nusprendžiau užpildyt šitame serveryje. Ir pabandyt patekt. :D

4. Jūsų VVP  - https://www.part.lt/...f05124fe871.png

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?Nežinau. Kažkaip nesvarbu ar mane parinks ar kita. Tiesiog bandau ir viskas, o jei pasirinks mane tai bus tikrai šaunu. 

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Tai esu mandagus, bendraujantis, moku išlaikyt tvarka. O iš minusu kaip ir nėra.

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Būsiu aktyvus, prižiūrėsiu kad niekas nepažeidinėtų serverio taisyklių ir kad nesinaudotų serverio klaidoms ar bugais.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - Darbo dienoms po 2-4 valandas, o savaitgaliais po 3-8 valandas.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? Dabartiniai administratoriai yra tikrai malonūs ir mandagūs, bet yra ir tokiu administratorių kurie tikrai nemoka elgtis su savo administratoriaus pareigomis.

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Reikėtų patvarkyti kelis serverio bugus ir kaip viskas.

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Tikrai sėkmės visiems. 


  • 0

#10 OxyGen

OxyGen

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 17 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 4d 13h 6m 3s

Parašyta 19 spalio 2019 - 11:54

ANKETA

 

1. Jūsų slapyvardis žaidime - OxyGen

2. Jūsų amžius -  16

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Padėti serveriui, kad administratoriai nepiktnaudžiautu jiems suteiktomis pareigomis, žaidėju nesinaudotu neleistinomis programomis ir modais.

4. Jūsų VVP  -  https://imgur.com/4H1wPpn

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą? Esu buvęs administratoriumi kelerius metus, atsisakiau pareigų, nes neturėjau laiko prisijungti į serverį.

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai)  Privalumai, kad žinau serverio taisykles ir bausmes, stengiuosi padėti žaidėjams, manau mane sunku išprovokuoti. Trukumai, kad ne kasdieną turiu laiko prisijungti į serverį.

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Stengsiuosi palaikyti tvarką serveryje, bausti žaidėjus pagal bausmes, pranešiu apie piktnaudžiavimą administratoriaus pareigomis.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną -  darbo dienomis 1 valandą, savaitgaliais 1-12 valandų.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? Manau dabartinė serverio administracija per mažai laiko praleidžia serveryje, retai atkreipia dėmesį į žaidėjų /report pranešimus. Kai kurie baudžia žaidėjus už vieną keiksmažodį, nors taisyklėse parašyta bausti, tik už masiškus keiksmus/įžeidinėjimus.

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)?  Labiau prižiūrėti naujus administratorius, ypač pirktus už serverio kreditus. Pridėti komandą /r, kad nereikėtu rašyti kiekvieną kartą rašyti /pm. Prie /vvp pridėti monetos išjungimą.

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Sekmės pildantiems anketą.


  • 4

lYiJ8ay.png


#11 Cannon

Cannon

    Ekspertas

  • Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkis
  • 61 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 6d 6h 4m 39s

Parašyta 23 spalio 2019 - 09:02

ANKETA

 

1. Jūsų slapyvardis žaidime -  StalkeR

 

2. Jūsų amžius - 16m.

 

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Prižiūrėti servery, nuo žmonių kurie kenkia serveriui. Aišku padėti naujokams, kurie nežino komandu arba dar kažko nesupranta.

 

4. Jūsų VVP  - https://imgur.com/uDNLiTp

 

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą? Turiu patirties serveryje, moku visomis serverio ir administratoriaus komandomis naudotis. Žinau pagrinde sistema servery kaip kas daros.

 

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Privalumai: Esu draugiškas, padedantis o trūkumai, kad nepakankamai aktyvus.

 

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Jeigu būsiu dažniau namie tai aktyvumu, bausti pagal bausmes pvž: keikesi,įžeidinėja - mute. cheatina - jail. ir t.t

 

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - Ankščiau būdavo 6-10h ir visaip, dabar jei namie tai būna ir 2-5h ir daugiau.

 

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? Tai kad pirktiniai adminai jai yra serve tai jiem tam tikra prasme nusispjauti, o išrinkti tai jie būna kai kada aktyvūs, bet vis tiek trūksta aktyvumo.

 

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Mano idėja gal būtų padaryti ir administratoriams dėl už aktyvumo, kad gautu kažko pvž prabūna 5h ir gauna kokius 5rep,5k,nitro ar taškiu nu kažkas panašaus, manau administratoriams būtų šioks toks paskatinimas būti aktyvesniems. (Tik kaikuriems gal ir nepadėtų, nes neturi laiko, nebent atras laiko - tada jo).

 

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Sėkmės kurie pildė ir kurie pildys anketa. Tegu kuris laimės tikimes, kad nepakenktų žmonėms ir tuo pačiu serveriu :angry:. 

 

                                                                                                                           P.S: Gali būti klaideliu viena kita nežinau, bet stengiausi kuo geriau.

Tegyvuoja Top Drifters amžinai . ( :wub:  Myliu servery ir viska kas jame vyksta gero, o kas blogai kontroliuojama ;)). 


  • 0

:ph34r:


#12 NexGeneration

NexGeneration

    Naujokas

  • Narys
  • Akis
  • 9 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 3h 54m 36s

Parašyta 24 spalio 2019 - 05:41

1. Jūsų slapyvardis žaidime - NexGeneration


2. Jūsų amžius - 15


3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Noriu prisideti prie serverio atnaujinimu ir mokyti zaidejus geru manieru


4. Jūsų VVP - http://vvp.top-drift...pagrindinis.php


5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą? Nes esu senas sio projekto zaidejas ir mazdaug zinau kaip ten kas vyksta nuo seniau


6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Privalumai: Dirbantis, bendraujantis, nebijjantis. Trukumai: Retokai atrandu laiko prisesti prie kompiuterio, begioju is pamoku, nemegstu kopustu sriubos


7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Bus uzdrausti keiksmazodziai kol as busiu serveryje, stengsiuosi padaryti kad visi butu draugiski bei nesipyktu del visokiu nesamoniu.


8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - CIa realiai ziurint ant kiek pavarges gryztu namo, o taip tai vakarais kokias pora valandu


9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? Saunuoliai dirba tikrai gerai dirba.


10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Manyciau reiktu truputeli pakoreguoti minigames, manau ten yra kaikuriuose vietose truputeli padaryta klaidu kurias greitai galima istaisyti


11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Tikiuosi itiks mano uzpildyta anketa


  • 0

#13 Aryna

Aryna

    Patyres

  • Narys
  • AkisAkis
  • 21 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 20h 23m 34s

Parašyta 26 spalio 2019 - 10:26

ANKETA

 

1. Jūsų slapyvardis žaidime - Aryan_Brotherhood

2. Jūsų amžius - 17 metų.

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiaiNoriu prisiimti tokias pareigas ir tapti komandos dalimi, kad galėčiau įrodyti jog serveryje vis dar yra administratorių kuriems rūpi jų darbas, bei serverio žaidėjų gerovė. Serveryje galioja griežtos taisyklės, todėl norisi prisidėti būtent prie šio serverio plėtojimo, suburti gerą kolektyvą bei jaukią atmosferą, kiek tik leidžia žaidimo galimybės.

4. Jūsų VVP  -  f5dab71224480564c342d6ef4a9f0d92580.png

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą? Manau 6 klausimo atsakymas puikiai apibūdina kuo esu pranašesnis už kitus kandidatus.

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Sveiki, pradėsiu nuo to, kad mano vardas yra Gabrielius, 17 metų. Ką galiu pasakyti apie save, tai kad esu ramaus būdo žmogus, nesikišantis į konfliktus be svarios priežasties, neatsuku nugaros tiems, kuriems iš ties reikalinga mano pagalba. Visada noriu padaryti viską kuo idealiau, kruopščiau, todėl galiu sudvejoti pateikiant ką nors, nes noriu ištaisyti smulkiausias klaidas. Nepakenčiu įvairiausios korupcijos, todėl esu itin griežtas visiems. Esu užsispyręs, siekiu savo tikslų. Kartais galiu būti per daug griežtas atleidimo atžvilgiu, tiesiog mano pasitikėjimą atgauti nėra lengva, galbūt tai viena iš blogųjų savybių. Esu išsamus žmogus, tačiau tuščiažodžiauti nematau prasmės. Nemėgstu nesąmonių šnekančių žmonių, tiesiog kvailumas turi savo ribas. Realybėje tai kaip ir aišku, dar mokausi, ateityje planuoju užsiimti veiklą, kuri reikalautų gero fizinio pasiruošimo, tad aktyvus veiksmas man žinoma kaip hobis. Kaip sakoma "Tave kiti pažįsta geriau, nei tu pats save", tad reikia bendrauti asmeniškai su manimi, norint pažint .

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Tikslas būtų greitai bei efektyviai suteikti pagalbą serverio žaidėjams, bei stengtis kuo greičiau reaguoti į čyterių nusižengimus ir juos nubausti.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - Daugiausiai turiu laiko vakarais, vis gi, realus gyvenimas užima didžiąją dalį paros, bet laiko visad randu sočiai. Panašiai kaip ir daugelis kitų žaidėjų, apytiksliai grįžtu apie 15-16 valandą. Savaitgaliais laiko manau turiu daugiausiai, gal ne visuomet galiu būti laisvas, bet net ir tokiais atvejais, laiko atrandu.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? Šiuo metu serveryje administratorių skaičius nėra didelis, dėja, net ir šie keli administratoriai nėra tokie aktyvūs kaip norėtūsi serverio žaidėjams.

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Reikėtų didinti bausmės laiką už čytinimą ar kitokį bandymą pakenkti serverio gerovei.

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Tegu laimi geriausias.


  • 1

#14 Sacatolas

Sacatolas

    Ekspertas

  • Narys
  • AkisAkisAkis
  • 80 Pranešimai:
  • Išbūtas laikas: 10h 27m 9s

Parašyta 27 spalio 2019 - 05:12

ANKETA

 

1. Jūsų slapyvardis žaidime - Sacatolas

2. Jūsų amžius - 22

3. Kodėl norite tapti serverio administratoriumi? (išsamiai) Žodis noriu čia jau nebelabai ir tinka, labiau jau reikia, kadangi nėra kam prižiūrėti tiek daug akis draskančių vaikų.

4. Jūsų VVP  - https://www.part.lt/...c2589da2222.png

5. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą? Pirma, aš bent nemeluoju, kad lankausi serveryje, tiek po darbo, tiek savaitgaliais, nors pusę iš pildančių anketą nesilanko net savaitėmis. Visų antra, jauno amžiaus žmonės, paaugliai (dauguma iš pildančių anketą), yra lengvai išprovokuojami dėl daromo emocinio spaudimo ar įvairių patyčių, kas įtakoja greitus ir neapgalvotus sprendimus, priešingai negu mane. Trečia: Ne viename projekte esu buvęs serverio prižiūrėtoju, nemanau ,jog čia kažkas išskirtinio palaikyti tvarką serveryje.

6. Apibūdinkite save, jūsų privalumai ir trūkumai (išsamiai) - Kalbant apie bendravimą, puikiai sutariu su nemažai šio serverio žaidėjų, su kuriais galima padiskutuot, pajuokaut. Esu kultūringas tik su tais, kurie ir patys tokie yra.  Jeigu kuriam nors žaidėjui ar naujokui prireiks informacinės pagalbos - man nesunku ją suteikti. Trumpai tariant - esu paprastas, niekuom per daug neišsiskiriantis žmogus. Apie mano trūkumus gali kalbėti tik tie žmonės, kurie mane žino ir pažįsta.

7. Kokiais būdais palaikysite tvarką serveryje? Yra tik du būdai: vienas iš jų žodiškai, kitas - naudojant admin komandas nenukrypstant nuo taisyklių.

8. Laikas, kurį praleidžiate serveryje per dieną - Dažniausia po darbo vakarais bei savaitgaliais. Laiko čia neapskaičiuosi: būna ir 15 minučių, būna ir iki 3 valandų.

9. Ką manote apie dabartinę administratorių veiklą, serverį? Kai kurie komandos nariai gerai prižiūri serverį, tačiau vieni visiškai to neatlieka, tai ir įrodo 4-oji atranka į serverio administraciją.

10. Jūsų idėjos serverio savininkui, prižiūrėtojai, (ką reikėtų keisti)? Visada yra kur tobulėti, tačiau tie visi atnaujinimai neiškels serverio į aukštumas. Svarbiausia, kad išliktų ta  adekvati bendruomenė, su kuria galima vakarais susibėgt, pajuokaut. Konkrečiai dėl idėjų - siūlyčiau labiau reaguoji į serverio žaidėjų naujų idėjų įgyvendinimo prašymus.

11. Jūsų paskutinis pasisakymas - Tikiuosi sąžiningo, supratingo bei teisingo vertinimo.


  • 1